Versiyon 1.2.2

Ürünlerinizi bu versiyon ile eşleştirdiğiniz kategoriye göre gönderim yapabilirsiniz

 

Trendyol Entegrasyon

Kitap Kampanya 'da bulunan 80.000+ stoklu ürünü Trendyol mağazanıza özel entegrasyonumuzla hemen yükleyebilir ve satışa başlayabilirsiniz. 

Entegrasyonu kullanabilmeniz için en az windows 10 ve .net framework 8.0 kurulu olması gerekmektedir.

Entegrasyon'u indirmek için tıklayınız. 

Kurulumu yaptıktan sonra programı açın ve üye ol butonuna basın. 

Api bilgilerinizi doğrulayın ve üyelik oluşturun.

giriş yapın

Program menüsünden

 

kar oranlarınızı ayarlayın 3 bareme kadar ayarlama yapabilirsiniz.

Küsüratlı ayarlamalarda virgül yerine nokta kullanın.

Xml 'den Ürünleri Çek -> Başlat 'a basın artık saatlik olarak ürünlerimizi çekebilirsiniz.

Ön Kod Ekleme bölümünden orijinal barkodun önüne, arkasına veya hem önüne hem arkasına kod ekleyebilirsiniz. Orijinal barkodla işlem yapmak isterseniz boş bırakabilirsiniz.

Marka Eşleştirme bölümünden çift tıklayarak soldaki xml markalarını sağdaki Trendyol markalarında aratabilirsiniz bulunan markaya çift tıklayarak eşleştirme yapabilirsiniz. Ayrısa sağ üstteki bölümden yazarak da arama yapabilirsiniz. Eşleştirilen markalar yeşil görünecektir. Sol bölümde yeşil olan markalardan göndermek istemediğinizi sonrasında eşleştirmeyi sil butonuna basarak silebilirsiniz. Sol üstteki bölümden de xml deki markalarda arama yapabilirsiniz. Arama enter ile çalışmaktadır.

Kategori Eşleştirme bölümünden alt kategoriler dahil veya ana kategorileri eşleştirebilirsiniz. Soldaki kategoriyi seçtikten sonra Trendyol kategorileri alanından tıklayarak ilerleyin ve en alt kategoriyi seçtiğinizde

Kategori özellikleri yüklenecektir bu alanda gördüğünüz kırmızı bölümlerin seçilmesi veya doldurulması zorunludur.

Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra Trendyol mağazanıza ürünleri göndermek için

Ürün Gönderme İşlemleri -> Tüm Ürünleri gönder 'e tıklayarak markasını ve kategorisini eşleştirdiğiniz ürünler mağazanıza yüklenmeye başlayacaktır.

Ürünleri mağazanıza gönderdikten sonra bu alandan otomatik güncellemeyi açarak saatlik olarak stok ve fiyat değişimlerinin mağazanıza yansımasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca mevcut mağazanızdaki ürünler orijinal barkodlu, ön kodlu, arka kodlu, ön ve arka kodlu olarak daha önce gönderilmişse otomatik güncelleme ile ürünleri ilk çektiğiniz andan itibaren değişen stok ve fiyatları güncellemeye başlayabilirsiniz.

Tüm Fiyat ve Stokları Güncelle 'ye tıkladığınızda mağazanızdaki ürünlerin stok ve fiyatları belirlediğiniz ön kodlu, arka kodlu, orijinal barkodlu ürünlerinizin güncellemeleri yapılacaktır.

Soru ve önerileriniz için whatsapp 0506 457 89 34

Önemli Bilgilendirme: Entegrasyonumuz uzun bir süredir denenmektedir ve stabil olarak çalıştığı gözlemlenmiştir ancak entegrasyonumuzu kullandığınızda doğabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir. Entegrasyonumuzu kullanırken bunu kabul etmiş sayılırsınız.