KATEGORİLER
Sepetiniz

kitap-xml-bayilik

WinWin Tanıtım Bülteni

 

Artık oturduğunuz yerden kitap satabileceksiniz!

 

Merhaba Değerli Bayilerimiz;

Sizler için uzun süredir üzerinde çalıştığımız WinWin sistemini, hazırladığımız bu bülten aracılığıyla tanıtmak istiyoruz. Son yıllarda, özellikle de son bir yıldır tüm sektörler ve çalışanları gibi kitap sektörü ve çalışanları da çok zor zamanlardan geçiyor. Bu dönemde hep birlikte güzel kazançlar sağlayabileceğimiz WinWin sistemini sizler için çok basit bir hale getirdik. Özellikle yayın ve dağıtım sektöründe oldukça fazla ürün ve sirkülasyon olduğu için en büyük sorun bu ürünleri ve kitapları pazar yerlerine (Trendyol, Hepsiburada, n11, Çiçeksepeti) yükleyip stok tutmadan satmaktı. Stok tutarak satış yapmak zaten maliyetli olduğu, özellikle son zamanlarda değişen fiyatlara yetişmek neredeyse imkânsız hale geldiği için internetten kitap satış yapmak dahi oldukça zorlaşmıştı.

Bundan böyle, sizler için hazırladığımız WinWin sistemi sayesinde Başarı Dağıtım’ın stoklarında bulunan ürünleri hiç uğraşmadan Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti ‘nde veya hepsinde satış yapma olanağı bulacaksınız.

Peki, nasıl?

 

Başarı Dağıtım, Kitap Kampanya ve Entegreyiz sizler için güçlerini birleştirdi.

 

Sisteme dahil olan bayiler, Başarı Dağıtım’ın şu anda stoklarında bulunan ortalama 80 bin çeşit ürünü Entegreyiz firması aracılığıyla pazar yerlerinde entegrasyon süreciyle hiç uğraşmadan mağazalarına yükleyebilecekler.

Bu sistemin en güzel yanı, pazar yerlerinde satılan ürünlerin siparişlerini www.kitapkampanya.com’dan sipariş geçiyorsunuz ve biz sizin yerinize hazırlayıp kargoya veriyoruz.

Şimdiye kadar anlattıklarımızdan yola çıkarak sistemin gayet güzel işlediğini eminiz fark etmişsinizdir. Peki, bu işleyişin olumlu veya olumsuz yanları nelerdir diye sorabilirsiniz. Hemen açıklayalım.

 

Öncelikle size göre olumsuz görünebilecek durumları listeleyelim:

 

1. WinWin sistemimiz ön ödemeli olarak çalışmaktadır. Yani sipariş geçebilmeniz için kitapkampanya.com’a bakiye yüklemesi yapmış olmanız gerekmektedir.

2. Entegrasyon ücreti aylık (KDV Hariç) 500 TL’dir. 6 Aylık alımlarda 1 Ay, Yıllık alımlarda 2 ay hediyemizdir. Bu miktar size bir ay için fazla görünüyor olabilir ancak şu anda piyasada anlaşmalı olduğumuz firma dışında hiçbir entegrasyon firmasının bu işi layıkıyla yapamadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

3. Sepet başına 3,5 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Hizmet bedeline kitaplarınızı kargolarken kullanacağımız havalı naylon, poşet veya yerine göre koli ücreti dahildir. Sepetinizde tek bir ürün de olsa 10 adet ürün de olsa bu ücret sabittir.

4. Stok, güncelleme veya farklı sebeplerden dolayı sattığınız ürünlerin gönderimleri gecikebilir ve bazı pazar yerlerinin bu tür durumlarda size ceza kesebileceğini belirtmemiz gerekir.

5. Farklı bir entegrasyon firması ile çalışmak isteyen bayilerimiz veya web sitesi üzerinden de satış yapacak bayilerimize özel xml tanımlanacaktır ve (KDV Hariç) yıllık 3600 TL talep edilecektir.

 

 

 

 

 

 

Gördüğünüz gibi WinWin’in olumsuz yanları bir elin parmaklarını geçmiyor. Şimdi de sistemin olumlu yanlarından bahsedelim:

 

1. Ön ödemeli sistemimizde nakit çalıştığınız için birçok yayınevinin iskontosu daha yüksek olduğunu göreceksiniz yani bu, kitapları daha ucuza alabileceğiniz anlamına geliyor. Bakiye yüklemelerinizi havale/eft veya sanal pos üzerinden kredi kartınızla yapabilirsiniz. Sanal Pos üzerinden yapılan ödemelerde ayrıca %2 banka komisyonu alınmaktadır.

2. Yıllık (KDV Hariç) 3.600 TL olan Başarı Dağıtım Xml’i (Kitap Datası) WinWin sistemimize dahil olanlara ücretsiz olarak verilecektir.

3. Ön ödemeli bu sistemde her defasında ödeme yapmakla uğraşmayacaksınız. Daha önce yapmış olduğunuz bakiye yüklemelerinizden otomatik olarak sipariş tutarınız kadar düşülecek ve bakiye hareketlerinizi hesabınızdan takip edebileceksiniz. Her defasında ödeme yapmakla uğraşmadığınızı düşündüğünüzde ciddi bir zaman tasarrufu da sağlamış olacaksınız.

4. Anlaşmalı entegrasyon firmamız tüm ürünlerinizi mağazalarınıza kendisi yükleyecek, sizleri hiçbir sıkıntı ve detayla uğraştırmayacak, güncel stokları saatlik olarak, fiyatları günde 1 defa mağazalarınızda güncelleyecektir. Böylece stok ve fiyat sorunlarınız minimum seviyede kalacaktır.

5. Ortalama 80 bin çeşit üründen pazar yerlerinin veya yayınevlerinin izin verdiği kadarı, mağazanızda sizin entegrasyon firmasına söylediğiniz net kâr oranıyla satışa açılacaktır. Entegrasyon firması komisyon oranları, kargo ücretleri gibi tutarları ekledikten sonra sizin belirlediğiniz kâr oranını net olacak şekilde ayarlayacaktır.

6. Siparişleriniz şu anda ertesi gün teslim edilecektir ancak en kısa sürede aynı gün kargolama yapmaya başlayacağız.

7. Pazar yerinden aldığınız siparişleri www.kitapkampanya.com’da oluşturduğunuzda tüm operasyon süreci artık tarafımıza ait olacaktır. Siz ürünü dahi görmeden bulunduğunuz yerden satışınızı yapıyor olacaksınız.

8. Stok sorunu yaşadığınız kitaplar hızlı bir şekilde tedarik sürecine alınacak, temin edilebiliyorsa en kısa sürede tedarik edilerek müşterinize kargolanacaktır. Tedarik edilemeyen ürününüzün bulunduğu siparişleri www.kitapkampanya.com siparişlerim bölümünde Temin Edilemiyor olarak görebileceğiniz gibi ayrıca Temin Edilemiyor statüsüne çekilen siparişleriniz hakkında size mail gelecektir.

9. Müşterilerinizin almadığı veya iade gönderdiği kitaplar satılabilirliği bozulmadıysa 6 ay içerisinde geri alınacaktır. (Sınav kitaplarının baskılarının değişmemiş olması şartı aranmaktadır.)

10. İçinde bulunulan ay boyunca geçilen toplam kitap sipariş tutarı ay sonu tarafınıza fatura edilecektir.

 

Gelişen teknolojiler çağında artık insanlar her şeyin kapılarına kadar gelmesini istiyor ve neredeyse hayat koşturmacası içerisinde buna mecbur kalıyor. Özellikle de çok çeşitliliği olan kitap sektörü internetten satış için en uygun kategorilerden birisidir.

Eğer WinWin tanıtım bültenimizin tamamını okuduysanız sistemimize dahil olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü hepimize olumlu pek çok kazanımı olacak bu sisteme dahil olmakta geç kalmanızı istemiyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Sisteme Dahil Olmak İsteyen Bayilerimiz İçin İletişim Bilgierimiz

 

Stok ve çeşitlilik hakkında

Başarı Dağıtım: 0 212 655 38 88

 

Sipariş, Kargolama, İade, Paketleme vs. hakkında

Kitap Kampanya Arama / Whatsapp: 0 542 212 72 37

 

Entegrasyon ve mağazaya ürünlerin yüklenmesi hakkında

Entegreyiz GSM: 0 544 962 18 00

Entegreyiz Whatsapp: 0 850 259 7887

 

Yapmanız gerekenler;

 

1. www.kitapkampanya.com ‘a üye olun.

2. 0 542 212 72 37 numaralı telefona whatsapp ‘tan vergi levhanızı ve şahıs firmasıysa vergi levhasında adı geçen kişinin kimlik resminizi atın ve www.kitapkampanya.com ‘a üye olduğunuz mail adresinizi yazın.

3. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra size whatsapp ‘tan dönüş yapılacaktır ve entegrasyon firmasına yönlendirileceksiniz.

4. Entegrasyon firmasıyla iletişime geçtiğinizde Kitap Kampanya ‘dan Ehliman Bey ‘in yönlendirdiğini söyleyin ve satış yapmak istediğiniz mağazalarınızın api bilgilerini paylaşın.

5. Entegrasyon firmasına sattığınız her üründen yüzde kaç kar etmek istediğinizi iletin.

6. Entegrasyon firması Başarı Dağıtım ‘ın stoklarında yer alan ürünleri belirlediğiniz mağazalarınızda belirttiğiniz kar oranıyla satışa açacaktır bu süreçte sizin tek yapmanız gereken ürünlerinizin satışa açılmasını beklemek.

7. Sipariş almaya başladığınızda kitapkampanya.com ‘a bakiye yüklemenizi yapın.

8. Siparişiniz geldiyse kitapkampanya.com ‘da sipariş gelen ürünü en doğru sonuca ulaşmak için barkodla arama yaparak bulun ve sepetinize ekleyin.

9. Sepetinize gidin ve sol bölümde yer alan Müşteri Adı Bölümüne mağazanızdan alışveriş yapan müşterinin adını yazın.

10. Hemen Müşteri Adı ‘nın altında yer alan Pazar Yeri Kargo Kodu bölümüne Aras Kargo kodunu boşluk bırakmadan ve başka bir şey yazmadan yazın.

 

Gördüğünüz gibi satış yapmaya başlamanız sadece 10 adım, Sipariş gelmeye başladıktan sonrası için sadece 3 adım gerçekleştirmeniz yeterlidir.

 

 

www.kitapkampanya.com a bakiye yüklemek için;

 

Havale / Eft Hesap Bilgileri

 

En Para – Qnb Finansbank

 

TR32 0011 1000 0000 0084 6680 31

 

Ehliman Taşkın

 

Sanal Pos üzerinden kartla ödeme (%2 Komisyonlu)

 

https://aeo.ptt.gov.tr/l/cnkHAv8h

 

 

Önemli: Minimum bakiye yüklemeleri 500 TL ‘dir. Bakiye yüklemelerinizi havale/eft ile yaptığınızda dekontunuzu 0 542 212 72 37 numaralı telefona whatsapp ‘tan atmanız ve www.kitapkampanya.com a kayıt olduğunuz mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Bakiyeniz eklendiğinde whatsapp ‘tan bilgi verilecektir. Sanal Pos üzerinden banka kartı veya kredi kartınızdan 500 TL çekerken açıklama ödeme sayfasında yer alan açıklama bölümüne aynı şekilde www.kitapkampanya.com a kayıt olduğunız mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Ödeme yaptığınızda 0 542 212 72 37 numaralı telefona whatsapp ‘tan bilgi vermeniz durumunda bakiyeniz en kısa sürede eklenecektir. Bakiye yüklemelerinizi 7/24 yapabilirsiniz. Müsait olduğumuz en kısa sürede bakiyeniz eklenmektedir.

 

İptal ve İade Süreci Hakkında

 

Bu süreci size örnekle anlatmak istiyoruz. Mesela Trendyol ‘dan bir sipariş aldınız ve kitapkampanya.com ‘a o siparişi geçtiniz.

1. Trendyol ‘da ürününüz iptal olduysa kitapkampanya.com ‘da siparişiniz Onay Bekliyor statüsünde görünüyorsa 0 542 212 72 37 numaralı telefona kitapkampanya.com ‘daki xxx numaralı sipariş iptal olmuştur siz de iptal edebilir misiniz? Şeklinde bilgi verdiğinizde iptal işleminiz en kısa sürede yapılır ve bakiyesi otomatik olarak geri yüklenir.